Коли важлива кожна секунда

На фронті часто трапляються ситуації, коли немає часу поїсти. Ми навіть не говоримо про те, щоб випити кави. Бійці намагаються максимально раціонально використовувати свій час і якнайшвидше відновити сили. І допомагають їм у цьому організація “Український Патріот” спільно з компанією 42 Degrees Company, S.L., яка виробляє готову їжу з технологією саморозігріву.

“Українські Патріоти” вже неодноразово доставляли ці набори солдатам на передову. Відгук не змусив себе довго чекати. Бійці вже встигли гідно оцінити їжу. “Швидко, зручно, а головне – смачно”, – кажуть хлопці. Та окрім звичайних продуктів, воїни споживають тонізуючі гарячі напої. Наразі партія з 51 000 банок кави чекає на відправку солдатам в Україні.

Після активації +42° технологія SELF-HEATS підвищує температуру на +42°C вище початкової.

  • Гарячий напій за 3 хвилини
  • Тепло підтримується протягом 20 хвилин.
  • Без електричних приладів.
  • Запатентована система.
  • Перевірено на безпеку.

Підтримайте воїнів

Це не реклама, не піар-кампанія і не маркетинговий хід для отримання прибутку чи вигоди. Це можливість для кожного з вас допомогти українським солдатам якнайшвидше відновити свої сили та заощадити час, який їм так необхідний. Одна хвилина, пару кліків і ви можете поділитися тим теплом та, хоч і не надовго, перенести до атмосфери затишної кав’ярні захисників та захисниць України.

Приєднуйтесь до нашої команди. Пожертвувати можна за посиланням